Kapat

İnternetten Zeytinyağı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


İNTERNETTEN ZEYTİNYAĞI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?

İnternetten zeytinyağı sipariş ederken, sorun yaşamamak için nelere dikkat etmeliyiz ?

Zeytinyağını marketten, üretildiği bölgeden ya da internetten sipariş verebilirsiniz. Klasik yöntemle marketten ya da yerinden zeytinyağı satın alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliriz. Peki ya internet üzerinden zeytinyağı siparişi vermek ne kadar güvenli ? Sipariş verirken bizleri bekleyen riskler ya da fırsatlar nelerdir ?

İçinde bulunduğumuz dönem itibari ile pek çok ihtiyacımızı internetten sipariş vermekteyiz. Bu hayatımıza büyük kolaylıklar katmakta. Her zaman arabanıza binip Küçükkuyu’ya, Kazdağları’na gitme fırsatınız olmayabilir. Ancak elinizdeki telefonla dakikalar içinde, direkt üreticisinden zeytinyağı sipariş verebilirsiniz. Peki bu kolaylıktan istifade ederken nelere dikkat etmeliyiz ?

  • Satın aldığımız zeytinyağının tescilli bir markaya sahip olmasına dikkat edin. Üreticisi, marka itibarını korumak ve müşteri güvenini sarsmamak için alıcıyı mağdur etmeyecektir. Ancak markasız bir ürün sipariş verdiğinizde tersi bir durum yaşayabilirsiniz.

  • Müşteri yorumlarını mutlaka okuyun. Gerek Google gerekse sosyal medya üzerinde firma adına yapılmış yorumlar güçlü bir delil niteliği taşır. Şayet bir müşteri, zeytinyağı firması ile sorun yaşamış ise çoğunlukla Google sayfasına ya da sosyal medya alanlarına yazar. Bu yazılan yorumlar firma tarafından silinemez, değiştirilemez. O yüzden yorumlar zeytinyağı markasının güvenilir olup olmadığı konusunda sizlere fikir verecektir.

  • Firma ile telefondan iletişime geçerek bilgi alın. Özellikle butik üretim yapan zeytinyağı firmasından sipariş vereceksiniz, telefonla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Ürün detaylarına dikkat edin. Zeytinyağı standart bir gıda ürünü gibi gelse de kendi içinde farklı özellikler barındırır. Yemeklik olan olgun hasat zeytinyağı ile erken hasat zeytinyağı karakteristik olarak birbirinden çok farklıdır. Beklentinize uygun ürünü tercih etmenizde yarar var. Örneğin filtresiz bir zeytinyağı alıyorsanız ambalajın dibinde toz gibi bir çökelti olabilir. Bu filtre edilmemiş zeytinyağının fiziksel bir özelliğidir. Şayet cam gibi berrak görünümde zeytinyağı beklentiniz varsa filtre edilmiş olanı tercih etmeniz gerekir. Ayrıca üretim yılı konusunda mutlaka bilgi talep edin,ürün açıklamalarını okuyun.

İnternetten zeytinyağı sipariş vermenin avantajı nedir ?

Soğuk sıkım zeytinyağının en iyisini yerinden almak için artık yüzlerce kilometre yol almanız gerekmiyor. Direkt yerinden, üreticisinden zeytinyağını sipariş vermeniz çok kolay. Gelişen teknoloji altyapısı ile kredi kartı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca üretici firmalar, müşteri memnuniyetini sağlamak için artık 24 saat içinde kargoya verme prensibini benimsemektedir. 

Zeytinyağı fiyatları konusunda nedenleri daha somut görebilir, fiyat farkının gerekçelerini görebilirsiniz. Dijital ortamda firmalar talep ettiği rakamın gerekçelerini belirterek, müşterilerinin kafalarındaki soru işaretlerini gidermeyi hedefler.Bu ve buna benzer birçok avantajlar barındırır online sipariş.

Hakiki Soğuk Sıkım Zeytinyağı Nereden Alınır?

Kuzey Ege bölgesinin bir beldesi olan Küçükkuyu'da ürettiğimiz Oivkoy soğuk sıkım zeytinyağı çeşitlerimizi web sitemizden inceleyerek güvenle sipariş verebilirsiniz.

https://olivkoy.comZeytin Yaprağı Çayı (50 Gr)

Yüksek oleuropein kaynağı.

49,00 ₺
Sarı Kantaron Yağı 100 ML

Cildinize şifa.

80,00 ₺
Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı (5lt)

Güçlü yakarlık, belirgin meyvemsi tat, içilebilir.

1.550,00 ₺
Yeni
Karabaş Otu (50 Gr)

Organik şifa kaynağı.

55,00 ₺
Zeytinyağı Sabunu (1 Kg)

Doğal temizlik kaynağı.

275,00 ₺
Taş Baskı Soğuk Sızma Zeytinyağı (1 Lt)

Yoğun lezzet, güçlü meyvemsilik.

415,00 ₺
Yeni
Taş Baskı Soğuk Sızma Zeytinyağı (5 Lt)

Yoğun lezzet, güçlü meyvemsilik.

1.650,00 ₺
Yeni
Organik Ihlamur Çayı (50 Gr)

Kokulu ıhlamur çayı.

55,00 ₺
Siyah Doğal Zeytin - 1600 Gram

Katkısız organik zeytin.

250,00 ₺
Dağ Kekiği (100 Gr)

Organik dağ kekiği

90,00 ₺
2023 Yeni Sezon İlk Hasat Zeytinyağı - 500 ML

Öksürten Yakıcı Lezzet

390,00 ₺
Yeni
Olgun Hasat Zeytinyağı (5 Lt)

Yumuşak tat, lezzetli, yemeklik zeytinyağı.

1.390,00 ₺
Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı (1lt)

Güçlü yakarlık, belirgin meyvemsi tat, içilebilir.

395,00 ₺
Yeni
Keçi Peyniri (500 Gr)

%100 Keçi sütü peyniri.

310,00 ₺
Yeni
İkili Paket Kampanyası

Güçlü lezzet,uygun fiyat.

2.990,00 ₺3.250,00 ₺
%8 Yeni İndirimli
3 ü 1 Arada Kampanya Paketi

Yoğun,yumuşak ve keskin üç özel tat bir pakette.

995,00 ₺1.150,00 ₺
%13
Ücretsiz Kargo
İçmelik Zeytinyağı Paketi - İlk Hasat

Yüksek polifenol,güçlü yakarlık, belirgin meyvemsi tat, içilebilir.

895,00 ₺1.100,00 ₺
%19 Yeni
Ücretsiz Kargo
Siyah Doğal Zeytin (800 Gr)

Katkısız organik zeytin.

145,00 ₺
Doğal Ada Çayı ( 85 Gr - 1 Bağ)

Kazdağı'ndan şifa çayı.

56,02 ₺
Zeytinyağlı Dağ İnciri (480 Gr)

Organik zeytinyağlı incir.

195,00 ₺

Olivkoy Zeytinyağı © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır