Kapat

Zeytinyağı Çeşitleri

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Olivkoy Zeytinyağı1
Fiyat (TL)
-

Soğuk Sıkım Zeytinyağı


Zeytinyağlarımızı Küçükkuyu bölgesi Kazdağı eteklerindeki kendi zeytinliklerimizden toplayarak,soğuk sıkım yaparak üretiyoruz. Zeytinyağı siparişlerinizi web sitemizden %100 güvenli bir şekilde verebilirsiniz. Web sitemizden vereceğiniz zeytinyağı siparişleriniz kaliteli ve sağlam paketleme ile adresinize teslim edilmektedir. Siparişlerinizi hafta sonu hariç, 24 saat içinde kargoya veriyoruz.

Olivkoy zeytinyağında bulunan antioksidanlar, vücudun çeşitli sağlık koşullarına ve hastalıklara yol açabilecek hücresel hasarlardan korunmasına yardımcı olabilir. Naturel sızma zeytinyağı acı bir tada sahiptir, ancak en az işleme tabi tutulduğu için diğer türlere göre daha fazla antioksidan içerir.

İnsanlar zeytinyağını yemek pişirmede, kozmetikte, ilaçta, sabunlarda ve geleneksel lambalar için yakıt olarak kullanırlar. Zeytinyağı aslen Anadolu ve Ege'nin zengin topraklarından geldi, ancak bugün dünya çapında popüler. Diyette, bağışıklık güçlendirme, cilt ve saç tedavilerinde zeytinyağı kullanılır. Hatta Türkiye'de birçok kişi tıbbi amaçlar için kaşıkla tüketir.

Türkiye'de oksijen yoğunluğunun en üst seviyede olduğu Kazdağı bölgesinin kendine özgü lezzeti olan Olivkoy, damakta iz bırakan güçlü bir tada sahiptir. İçerek tüketirken keyif alacağınız, meyvemsi lezzete sahiptir.

9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

Olivkoy Zeytinyağı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır