Kapat

Hakkımızda


 

KAZDAĞI'NDAN İYİ ZEYTİNYAĞI

Olivkoy Zeytinyağı hayatınıza dokunur. Nasıl mı ? Küçükkuyu'daki bahçelerimizden doğru hasat edilmiş zeytinleri soğuk sıkım yaparak üretiyoruz, çelik krom tanklarda muhafaza ederek, havayla temasını kesiyoruz. Sipariş üzerine koyu renkli cam şişelerimizde ve laklı özel tenekelerde ambaljlayıp sizlere ulaştırıyoruz. Böylelikle yüksek polifenollü Olivkoy Zeytinyağı hayatınıza şifa katıyor.

 

Ürünlerimizi sadece online mağazamızda satıyoruz.Sipariş üzerine dolumu yapıp ve ilk günkü tazeliğinde sizlere ulaştırıyoruz.Siparişleri 24 saat içinde kargoya veriyoruz. Böylelikle iyi zeytinyağı bekleyen müşterilerimiz çok kısa sürede Olivkoy'a sahip oluyor.

 

Dünyada oksijen yoğunluğunun en üst seviyede olduğu birkaç yerden birisi de Kazdağları'dır. Oksijeni ve temiz doğası ile insan sağlığına şifa katan bu bereketli topraklarda ürettiğimiz Olivkoy Zeytinyağı sağlığınıza şifa katarken, damak tadınızı zenginleştirir. Çünkü; Kuzey Ege'nin incisi Küçükkuyu'daki zeytin ağaçlarımızın tipi "Edremit Yağlık" tipidir. Yağı oldukça lezzetli olduğundan, müşterilerimizden her zaman tam not alır.

 

 

Yedikleriniz şifa, şifanız yedikleriniz olsun. Kazdağı'nın en sevilen zeytinyağı Olivkoy ile şifalanmak için online mağazamızdan siparişinizi verebilirsiniz.

 

Olivkoy Zeytinyağı © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır